News

Slovenská filmová agentúra sa zúčastní na IIFTC prehliadke filmových lokáciií v Bombeji

Slovenská filmová agentúra (SFA) sa zúčastní na Locations Connect IIFTC prehliadke filmových lokácií. Podujatie sa bude konať 12. októbra. - 14. v Bombaji.

Slovenská filmová agentúra (SFA) sa na podujatí zúčastní s podporou Slovenského veľvyslanectva v Indii a honorárneho konzula SR v Bombaji pána Amita Chokseyho.

SFA bude k dispozícii na stretnutia a zrealizuje aj panelovú prezentáciu. Je to cenná príležitosť na bližšiu interakciu a poskytnutie odpovedí na otázky indických producentov, ktorí pravidelne kontaktujú SFA.

Stretnite sa s nami osobne počas LocationsConnect IIFTC 2023 v Bombaji. Môžete sa dozvedieť zaujímavosti o lokáciách v krajine, informácie o filmovej infraštruktúre a príklady významných projektov, ktoré sa u nás natáčali. Slovensko ponúka širokú škálu krásnych filmovacích lokalít adotáciu na 33 % oprávnených výdavkov!

IIFTC

Najväčšia ázijská prehliadka lokácií v srdci Bollywoodu v Bombaji

  • Obchodné podujatie pozostávajúce z konferencie, B2B stretnutí, trhu o lokáciách a networkingových večerov.
  • Pestré semináre s filmovými tvorcami a odborníkmi z odvetvia.
  • Účasť 100 najväčších filmových produkčných spoločností v Indii a filmových agentúr a kancelárií cestovného ruchu z viac ako 25 krajín sveta.

IIFTC je všeobecne uznávaná ako jedna z najväčších prehliadok filmových lokácií na svete, je nesporne prehliadkou filmových lokácií č. 1 v Indii. 
IIFTC získala ocenenie "Najlepšie obchodné podujatie roka" na WOW Awards Asia. Od roku 2013 IIFTC zorganizovala viac ako 30 podujatí o lokáciách na 6 hlavných filmových trhoch v Indii s účasťou z viac ako 55 krajín.

Dátum: 08.10.2023